אושר לופו - עיצוב ושיווק מדיה

  • גרפיקה / עיצוב
  • אור עקיבא, ישראל
  • 050-422-5519

אושר לופו

היי לכם !
אני אושר לופו- מתמחה בעיצוב ושיווק מדיה

אחרי שעסקתי בצילום אמנים (תוכלו לראות כמה דוגמאות ממש כאן – צילום) ועבדתי עם זמרים כמו עדן חסון, נתן גושן, ישי ריבו ועוד רבים.. גיליתי שם חדש לתחום שכל כך אהבתי – עיצוב ושיווק מדיה.
מאז ומתמיד סבבתי ועסקתי בכל מה שקשור לעריכה ועיצוב. כבר מתוך הטייטל של צילום אמנים הרגשתי צורך לשלב את תחום העיצוב על מנת להביא כל תוצר לרמת גימור מושלמת.

עיצוב שיווק וצילום אמנים-

הרי גם הזמרים הגדולים ביותר מבינים את הכוח של השיווק. ובשביל זה אני הייתי שם, לדאוג שכבר באותו ערב יוכלו למלא את הרשת תמונות מפוצצות שישקפו את איכות ההופעה.

איך עיצוב ושיווק יכולים לקדם עסק?

אז אחרי שהיה מאוד ברור לי שצילום זהו תחום שמסייע לקידום עסקים ומושך את עיניהם של הלקוחות החלטתי להבין יותר לעומק את עניין העיצוב והשיווק.
התחלתי לפרק כל פיסת ידע שהיתה לי ולהפוך אותה מכלי עיצובי לכלי שיווקי. והרי זה כל כך טבעי, זה בדיוק מה שעשיתי כל הזמן הזה, צילום איכותי, סרטי וידיאו, שימוש בתוכנות עריכה, חשיפה ברשתות החברתיות.. הכל.. הדבר היחיד? לשנות את המטרה.

הכוח של עיצוב ושיווק איכותי

ברגע שהבנתי את החשיבות של עיצוב ושיווק והכוח שיש לפרסום איכותי, למדתי והתמקצעתי אפילו יותר בכל אחד מהתחומים הללו כדי להפוך את נושא השיווק והפרסום לנגיש ונוח עבור עסקים. עיצוב ושיווק מדיה נמצא בכל פלטפורמה קיימת כיום.
עניין הפרסום ברשתות הוא משמעותי, עם כישרון, פרסום איכותי והתמדה – בהכרח מגיעה הצלחה. כמו שאמר נפולאון בונפרטה “הניצחון שייך למתמידים.”

יש לך דוגמאות לשיווק במדיה?

אז כן. חלק מאוד משמעותי בחיים שלי הוא ערוץ היוטיוב lapi, שנמצא תחת ניהולו של אחי, דוגמה מעולה לכישרון, התמדה ואיכות בתוכן. (מוזמנים לצפות בסרטון קצר lapi )
ככה עובד שיווק מדיה. כשאתם משקיעים בתוכן אתם קונים לכם לקוחות. פשוט.

אז באמת אחרי כמה חלומות אישיים החלטתי שהחלום הבא שלי הוא לעזור לארגונים, חברות ועסקים מתחילים.
אבל רציתי משהו ייחודי, משהו שונה מכולם. היה משהו אחד שהיה לי חשוב, מטרה ייחודית.
אז הדגש שלקחתי לעצמי לייעד הוא

תוצר איכותי, יחס חם, מענה לכל צורך וליווי אישי צמוד.

מקווה שעוד יצא לנו לעבוד יחד ואם לא.. תקחו לכם איזה משהו מפה

שלכם,
אושר לופו

 

עיצוב ושיווק מדיה

שם (נדרש)אימייל (נדרש)אתר

כתיבת תגובה